Stago Türkiye

Stago, hemostaz alanında dünya lideridir ve en ileri teknolojileri, ürünleri ve müşteri hizmetleriyle mükemmellik standardını belirlemektedir.

Türkiye pıhtılaşma alanında en ileri düzey araştırmaların yapıldığı ülkelerden biridir, bu nedenle yeni teknolojilere büyük talep duymaktadır. Eylül 2016’ta bağlı firmamız Stago Türkiye açıldı. 

Stago Türkiye hem araştırma hem de rutin analiz için hemostaz cihazlarından ve optimize edilmiş reaktif kitlerinden oluşan komple bir sistem sunmaktadır.  Trombozu veya kanamalı hastalıkları teşhis etmeleri ve nedenlerini anlamaları için bilim adamlarına ve doktorlara olanak ve araç temin ediyoruz.

Başlıca Değerler

Şirketimizin Başlıca Değerleri, faaliyetlerimizin temelini oluşturmaktadır:

  • Güvenlik: Hastalar, kullanıcılar ve çalışanlarımız için riskleri saptayarak güvenlik sağlıyoruz.
  • Kalite: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli arttırıyoruz.
  • Bulunurluk: Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi gereksinim duyuldukları her yerde bulunduruyoruz.
  • Verim: Şirketimizin maliyet verimi, bilgi paylaşımı ve yeni ürünler geliştirme açılarından verimini sürekli arttırıyoruz.

Türkiye’de Stago

Otuz yılı aşkın bir süredir Türkiye’de Koagülasyon Hemostaz sektörüne yön veren Stago, İstanbul ve Ankara’da yer alan ofisleri ile ve uzun süreli ilişkiler ticari ilişkiler içinde bulunduğu bayileri ile bütün Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. 

Reaktif ve cihazlarını bir sistem olarak üretip dünya sağlık sektörünün hizmetine sunan firmamız, sadece teknolojisi ile değil aynı zamanda daima sektör ortalamalarının üzerinde tuttuğu hizmet kalitesi ile Türkiye Diagnostik pazarının en önemli aktörlerinden birisi olma unvanını hakketmiştir.

Araştırma Geliştirme ve üretimden gelen gücünü, dünya üzerinde en uzun süreli işbirliğini yürüttüğü distribütörü olan Albio A.Ş.’nin pazar hakimiyeti ve bilgi birikimi ile birleştiren Stago 2016 yılından bu yana Türkiye’de varlığını doğrudan çalışma yöntemine çevirmiştir. Bu sayede teknolojideki en yeni gelişmeleri pazara en hızlı şekilde sunabilme imkanına kavuşmuş bulunmaktadır.

Home